17 Ekim 2019, Perşembe
Başlangıç / Eğitim / Bugünün Trendi, Geleceğin Zirvesi İTÜ’de!

Bugünün Trendi, Geleceğin Zirvesi İTÜ’de!

Bu, o sizin bildiğiniz zirvelerden değil! Trendler Zirvesi, klasik zirve anlayışının kalıplarını yıkıp sizleri çok farklı bir dünyaya götürüyor. 

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 14-15 Aralık tarihlerinde Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. 

Her sene bambaşka konuları ele alarak üniversite öğrencilerinin, gelişen dünya ile birlikte çağa ayak uydurmalarına imkan sağlayan Trendler Zirvesi, bu yıl dijital dönüşüm ve dijital meslekler konularıyla sizleri trendleri yakalamanız için çağırıyor!

14-15 Aralık tarihlerinde bu sene ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. Alanında uzman konuşmacılar, birbirinden eğlenceli söyleşiler ile gerçekleşecek olan zirveye 1,500 öğrencinin katılımı bekleniyor.  

Dijital dönüşümün öncülerinden Dr. Sertaç Doğanay, Medya’nın Dijitalleşmesi konusuyla Star TV, Puhutv, NTV ve İnfina Yazılım Kurucu Ortağı Burak Arslanpay’ın katılımıyla birlikte PintiPanda, Base42 söyleşileriyle sizleri davet ediyor. 

Yer: İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi 

Etkinlik Başlangıç Tarihi: 14 Aralık 2018 saat 11:00 

Gelişmelerden haberdar olmak ve kayıt için: www.trendlerzirvesi.com 

Hakkında: zumreOrg42

Senaryo

Senaryo nedir ?Senaryonun temeli “bir hikâye en iyi şekilde nasıl anlatılır?” sorusudur. Eğer iyi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.