25 Ekim 2021, Pazartesi

Hayalindeki Şirketlerle Dijital Kariyer Turu’na Hazır Mısın?

Kendini hep görmek istediğin şirkete tek tıkla telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşmaya ne dersin? Şirket ve şirket çalışanlarıyla birebir ve doğrudan iletişim kurarak sorular yöneltebileceğin dijital bir kariyer turu olan Career Digital seni bekliyor!

CAREER DIGITAL NEDİR?

3İK tarafından hayata geçirilen  bir kariyer ekosistemi olan  Career Digital; teknolojinin gücü aracılığıyla inovasyonla buluşarak Türkiye’nin her köşesinden, farklı üniversite, akademik düzey, bölüm ve sınıflardan öğrenci  ya da yeni mezunlar, akademik kurumlar ve işverenler  tarafından  oluşturulan  yeni nesil online networking platformu ve yetenek projesidir.

Career Digital bulut sistemi destekli etkinlikleri ile tek tıkla öğrenci,  yeni mezun ve şirketlerin sanal olarak birbirine bağlanmasını mümkün kılan eşsiz metodu sayesinde  zaman ve masraflardan tasarruf ederken herkes açısından verimliliği arttırır.

Yılda iki kez gerçekleşen Career Digital, beş gün boyunca binlerce öğrenci ve yeni mezunu Türkiye’nin en iyi şirketleri ile buluşturarak kariyerin en dijital halini deneyimlemeleri için imkan sağlar.

Şimdi tek yapman gereken www.careerdigital.org sitesine giderek detayları incelemek ve kayıt olmak! Kayıt olurken CV’ni de eklersen daha yüksek etkileşim alabilirsin.

Kayıt olduktan sonra sana uygun işveren ve açık pozisyonları bularak başvuruda bulun ve şirkete dair tüm sorularını hazırla. Şirketle ayarladığın online randevunu da gerçekleştirdikten sonra hayalindeki şirkette yeteneklerine en uygun pozisyonda çalışmaya başlayarak kariyer basamaklarını tırman! 😍

Detaylar için tıklayınız.

Başvuruları kaçırma! Hemen başvur!

Hakkında: zumreOrg42

Fen Konu Eksiğiniz kalmasın

Konuları daha iyi öğrenebilecekleri interaktif konu anlatımları, Konu Testleri,, Deneme Sınavlarıi etkinlikler, soru çözümleri, konu testleri, hazırlık ve online değerlendirme sınavları, elektronik kitaplar ve daha birçok içerik. Afişler, Posterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.