27 Eylül 2021, Pazartesi

Öğrencilerin Merakla Beklediği Seminer: Endüstri Mühendisliği Günleri’18

Öğrencilerin Merakla Beklediği Seminer: Endüstri Mühendisliği Günleri’18, 22-23 Kasım’da Marmara Üniversitesi’nde gerçekleşecek!

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (MieS) tarafından 18 senedir her yıl düzenlenen Endüstri Mühendisliği Günleri bu sene de 22-23 Kasım’da öğrencilerle buluşuyor.

Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden Sosyal Bilimler Fakültesi öğrencilerine kadar Türkiye’nin dört bir yanından birçok öğrencinin merakla beklediği ”Endüstri Mühendisliği Günleri’nde” dünyaca ünlü firmaların üst düzey Endüstri Mühendisi yöneticileri deneyimlerini ve tavsiyelerini öğrencilere aktarmak için geliyorlar.

Etkinlik boyunca “Endüstri 4.0, marka, teknoloji devrimi, girişimcilik, geleceğin meslekleri” gibi birçok konuya değinilecek. Ayrıca öğrencilere, gelecekteki meslektaşlarıyla tanışıp kaynaşabileceği verimli bir network ortamı sunuluyor.

Network ortamı dışında; mülakat simülasyonu, staj fırsatları ve üst düzey yöneticilerle tanışma imkânı da öğrencilere sunulan ayrıcalıklar arasında.

Birçok öğrencinin merakla beklediği Endüstri Mühendisliği Günleri’18’de sen de yerini ayırtmak istiyorsan hemen TIKLA!

Hakkında: zumreOrg42

Fen Konu Eksiğiniz kalmasın

Konuları daha iyi öğrenebilecekleri interaktif konu anlatımları, Konu Testleri,, Deneme Sınavlarıi etkinlikler, soru çözümleri, konu testleri, hazırlık ve online değerlendirme sınavları, elektronik kitaplar ve daha birçok içerik. Afişler, Posterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.