28 Eylül 2021, Salı

Vertiv Uç Nokta Dağıtımları için Yeni BT Altyapısı Ürünleri

Vertiv bugün hızlı dağıtım, uzaktan izleme ve yönetim ve uçtan uca hizmet ihtiyacı da dâhil olmak üzere ağ uç noktasının benzersiz güçlüklerini karşılayan yeni ürünlerini tanıttı. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) ülkelerindeki kanal iş ortaklarına ve müşterilere sunulan Vertiv™ VR Rack ve Vertiv™ Geist rPDU (kabinet güç dağıtım birimleri) uç nokta dağıtımlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Bu ürünlerin lansmanı Vertiv’in uç nokta çözümleri portföyünü daha da genişletmektedir. Ürün ve hizmet seçimlerinin geniş bir yelpazeye sahip olması, BT ihtiyaçlarının tesisten tesise farklı olabileceği ve sürekli evrim geçirebileceği uç noktalarda kritik önem taşır. Uçtan uca çözümler ve destek sunabilen tek bir tedarikçi iş ortağı, uç nokta dağıtımı gerektiren fakat bu iş modelini sürdürmek için gerekli kaynaklara veya uzmanlığa sahip olmayan şirketler için güçlü bir değer sunmaktadır.

“Uç noktanın, evrim geçirdiğini ve her biri farklı teknoloji gerekliliklerine sahip başlıca dört kullanım tipi altında şekillendiğini görüyoruz,” diyen Vertiv Avrupa, Orta Doğu ve Afrika başkanı Giordano Albertazzi sözlerine şu şekilde devam etti. “Yeni uç nokta portföyümüz kanal iş ortaklarımıza ve müşterilerimize, özel ihtiyaçları karşılayan ve kendi uç noktalarında onlara yardımcı olan esnek ve hızla dağıtılabilir birçok farklı çözüm arasından seçim yapma şansı sunmaktadır.”

Vertiv VR Rack hızlı dağıtıma olanak tanıyan sağlam ve esnek bir kabinet çözümüdür. Sekiz standart boyut bulunmakta olup bunların tümü kritik ekipmanların kurulum ve bakım kolaylığı için benzer şekilde boyutlandırılmış kabinetlerle karşılaştırıldığındayaklaşık 2,5 inçlik ek bir kullanılabilir derinlik sunan bir çerçeve tasarımına sahiptir. Kabinet, hızlı dağıtıma yardımcı olmak ve kabinet yönetimini kolaylaştırmak için çeşitli takımsız aksesuarlar ile tamamlanmıştır.

Yeni Vertiv Geist rPDU ’lar hızlı teslimat için stoklanmış, temel, izlenen ve anahtarlı modeller şeklinde sunulmaktadır. İzlenen ve anahtarlı modeller amper, volt, watt, kWh ve güç faktörü dâhil olmak üzere standart okumalara ek olarak giriş gücünü artı veya eksi yüzde 1’lik doğrulukta izleyebilmektedir. Anahtarlı modeller her çıkışta giriş gücünü kontrol edebilme, her çıkışı izlemek için yükseltilebilir işlevsellik ve istenmeden ortaya çıkan bağlantı kesilmelerini ortadan kaldırmak için kabloları kilitleyen patentli U-kilitli prizler gibi birçok göze çarpan özelliğe sahiptir. Her iki model de sahada hızlı değişime olanak tanımak için çalışırken değiştirilebilen bir iletişim modülüne sahiptir. Tüm modeller, satın alınma tarihinden itibaren 120 gün içinde kaydedilmesi halinde sektörde en uzun garanti süresi olan 5 yıllık garantiye sahiptir ve aynı zamanda kullanım ömrü boyunca başlatma, kurulum, onarım veya değişiklik, acil durumlarda müdahale ve diğer özellikleri içeren Vertiv Dağıtım Güvence Paketi desteği ile desteklenebilir.

Vertiv VR Rack ve Vertiv Geist rPDU’lar hakkında ek bilgi www.VertivCo.com/OwnYourEdge-EMEA adresinde bulunabilir.

Vertiv Hakkında

Vertiv, müşterilerinin hayati önem taşıyan uygulamalarının sürekli çalışmasını, optimum performans sergilemesini ve işletmenin ihtiyaçlarına göre geliştirilmesini sağlamak için donanım, yazılım, analitik ve sürekli servis imkânı sunmaktadır. Vertiv günümüz veri merkezlerinin, iletişim ağlarının ve ticari ve endüstriyel tesislerin karşı karşıya kaldığı en önemli güçlüklere buluttan ağın uç noktasına kadar uzanan bir güç, soğutma ve BT altyapısı çözümleri ve hizmetleri portföyü ile çözümler sunmaktadır. Merkezi Columbus, Ohio, ABD’de bulunan Vertiv, yaklaşık 20.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Vertiv hızlı dağıtım, uzaktan izleme ve yönetim ve uçtan uca hizmet ihtiyacı da dâhil olmak üzere ağ uç noktasının benzersiz güçlüklerini karşılayan yeni ürünlerini tanıttı. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) ülkelerindeki kanal iş ortaklarına ve müşterilere sunulan Vertiv VR Rack […]

Hakkında: TEKNO

Ortaöğretime Yönelik 9, 10, 11 ve 12. Sınıf Düzeylerinde 1. Dönem Konularını Kapsayan Tekrar Testleri Yayımlandı

11 ve 12. Sınıf Düzeylerinde 1. Dönem Konularını Kapsayan Tekrar Testleri Yayımlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.